ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ניתן להגיע לאולם התצוגה שלנו באבולעפייה 15 תל אביב

עיצוב סלון מודרני

עיצוב סלון מודרני עבור בתים רבים מתאים עיצוב סלון מודרני וזאת כי הם מינימליסטים, בעלי צבעים קרים וכדומה. עם זאת העובדה שבעלי בית יודעים שהם מחפשים אחר עיצוב סלון מודרני אינה סוגרת את הפינה, וזאת כי עבור אופציה זו יש לא מעט אפשרויות. אם כן מהיכן מתחילים? ובכן מומלץ לעבור על התמונות ולראות למה יותר מתחברים וכך אט אט לקבל כיוון, או שלחלופין ניתן להגיע אל גלריית "ארנה רהיטים" ולהתייעץ עם צוות המקום. אם גם אתם מבקשים ליהנות מייעוץ חינם וללא התחייבת ובמקום איכותי בעל 30 שנות ניסיון בתחום, פשוט מאוד הרימו עוד היום טלפון למספר 03-5229578 / 052-4744445ותזכו להיחשף אל הכוונה מקצועית שיודעת להפוך למציאות כל תכנון וחלום עיצובי- לריהוט איכותי ומדויק שילווה אתכם לאורך שנים. איכות לצד דיוק אצל "ארנה רהיטים" אתם מוזמנים ליהנות ממבחר רהיטים מרהיב, (עבור פינות אוכל, חדרי שינה וסלונים), אך גם להשיג בדיוק מה שמבקשים. מכאן שניתן לערוך על דגם קיים מגוון שינויים-למשל לשנות ריפוד, בסיס, מידות, להוסיף מעמד לכוסות, לשנות צבעים, ליישר פינות וכדומה. כמו כן גם ניתן ליצור מאפס סגנון ריהוט שאינו נמצא בתצוגה. בנוסף ראוי לציין שאצל "ארנה" המחירים נמוכים וזאת לצד חומרי גלם איכותיים וללא פשרות, כך למשל אצל "ארנה רהיטים"תזכו לקבל תוצאה איכותית שכולל מזרונים של עמינח, מילוי נוצות של פריד, עץ מלא וכדומה. כתובת אחת מבחר רב כיוון שריהוט אינו פריט שמחליפים לעיתים תקופות, ראוי שהוא יהיה איכותי לאורך זמן ואף יענה באופן מדויק הן על ההעדפות העיצוביות והן על הצרכים הפונקציונליים, ועל כן טוב להכיר מקום שיודע לתת מענה איכותי בתחום- טוב להכיר את חנות המפעל "ארנה"!כתובתנו אבולעפיה 15 תל אביב, (כניסה משמאל לחנות חניה שמורה למתאמים מראש). לצאת מרוצים אם כן מה נותר? פשוט למצוא זמן, להגיע לראות מה קיים, לחשוב בדיוק מה רוצים וליהנות מרף המחירים, מאיכות החומרים, מהצוות המקצועי ומביטחון של 30 שנות ניסיון בתחום. אז למה להתפשר אם ניתן להשיג מה שרוצים? למה לבזבז זמן אם ניתן לגשת אל "ארנה רהיטים" ופשוט לצאת מרוצים?!

עיצוב סלון מודרני

עבור בתים רבים מתאים עיצוב סלון מודרני וזאת כי הם מינימליסטים, בעלי צבעים קרים וכדומה. עם זאת העובדה שבעלי בית יודעים שהם מחפשים אחר עיצוב סלון מודרני אינה סוגרת את הפינה, וזאת כי עבור אופציה זו יש לא מעט אפשרויות. אם כן מהיכן מתחילים? ובכן מומלץ לעבור על התמונות ולראות למה יותר מתחברים וכך אט אט לקבל כיוון, או שלחלופין ניתן להגיע אל גלריית "ארנה רהיטים" ולהתייעץ עם צוות המקום. אם גם אתם מבקשים ליהנות מייעוץ חינם וללא התחייבת ובמקום איכותי בעל 30 שנות ניסיון בתחום, פשוט מאוד הרימו עוד היום טלפון למספר 03-5229578 / 052-4744445ותזכו להיחשף אל הכוונה מקצועית שיודעת להפוך למציאות כל תכנון וחלום עיצובי- לריהוט איכותי ומדויק שילווה אתכם לאורך שנים.

איכות לצד דיוק

אצל "ארנה רהיטים" אתם מוזמנים ליהנות ממבחר רהיטים מרהיב, (עבור פינות אוכל, חדרי שינה וסלונים), אך גם להשיג בדיוק מה שמבקשים. מכאן שניתן לערוך על דגם קיים מגוון שינויים-למשל לשנות ריפוד, בסיס, מידות, להוסיף מעמד לכוסות, לשנות צבעים, ליישר פינות וכדומה. כמו כן גם ניתן ליצור מאפס סגנון ריהוט שאינו נמצא בתצוגה. בנוסף ראוי לציין שאצל "ארנה" המחירים נמוכים וזאת לצד חומרי גלם איכותיים וללא  פשרות, כך למשל אצל "ארנה רהיטים"תזכו לקבל תוצאה איכותית שכולל מזרונים של עמינח, מילוי נוצות של פריד, עץ מלא וכדומה.

כתובת אחת מבחר רב

כיוון שריהוט אינו פריט שמחליפים לעיתים תקופות, ראוי שהוא יהיה איכותי לאורך זמן ואף יענה באופן מדויק הן על ההעדפות העיצוביות והן על הצרכים הפונקציונליים, ועל כן טוב להכיר מקום שיודע לתת מענה איכותי בתחום- טוב להכיר את חנות המפעל "ארנה"!כתובתנו אבולעפיה 15 תל אביב, (כניסה משמאל לחנות חניה שמורה למתאמים מראש).

לצאת מרוצים

אם כן מה נותר? פשוט למצוא זמן, להגיע לראות מה קיים, לחשוב בדיוק מה רוצים וליהנות מרף המחירים, מאיכות החומרים, מהצוות המקצועי ומביטחון של 30 שנות ניסיון בתחום. אז למה להתפשר אם ניתן להשיג מה שרוצים? למה לבזבז זמן אם ניתן לגשת אל "ארנה רהיטים" ופשוט לצאת מרוצים?!

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
מלאו דף צור קשר זה או חייגו עכשיו: 03-5229578

כתובתנו: אבולעפיה 15 ת"א כניסה משמאל לבניין!

אנו מתחייבים לאיכות ושירות!

צרו קשר להצעת מחיר ללא התחייבות טלפון: 03-5229578 נייד: 052-4744445 מייל: ארנה רהיטים

שעות פעילות הגלריה

ימים א-ה: 9:30-18:00
יום ו: 9:30-14:00
מוצאי שבת: לסירוגין ובתיאום מראש
כדי למנוע זמן המתנה מיותר
מומלץ לתאם את ההגעה מראש!
כתובת הגלריה:
אבולעפיה 15 תל אביב
(כניסה משמאל)

טיפ לבחירת בד לספה

איזה בד נבחר לספות שלנו? דילמה מאוד מסובכת? אבל חובה לשים דגש על דברים מסוימים והם: בד חייב להיות סינתטי לפחות 80 אחוז מהמרכיבים הכללים שלו, בדים שהם סינתטיים ב 100% הם בדים הכי מומלצים אלו בדים מאוד פרקטיים לניקוי זהו בד רחיץ וכביס ניתן לכבס אותו עד 30 מעלות במכונה ללא יבוש, בד סינתטי הוא בד שיתנקה בקלות ויחזיק זמן רב יותר מכל בד אחר, בדים לא מומלצים הם בדים של כותנה הם מאוד נעימים אבל הם לא פרקטיים לניקוי, כיום ניתן למצוא בד לריפוד ספות סינתטי אבל מאוד נעים ורך, כך בסופו של דבר הכול תלוי במרכיבים של הבד, לסיכום בקשו מהמוכר לכם ספה בדים סינתטיים של חברות מוכרות כמו של, עילית,שכטר, רנבי, ארוטקס, ארמל, ואתם תהיו מסודרים לאורך הרבה שנים.

איך נדע אם הספות איכותיות?

"זול = לא איכותי" אמנם לא תמיד התאוריה הזו נכונה אך יש בה משהו נכון בכל זאת וכדאי להיזהר מספות פינתיות שמעניקות לעצמן את התואר "איכותיות" כאשר מחירן נמוך באופן בלתי סביר. בכדי לייצר ספה איכותית משתמשים בחומרים ברמה גבוהה כמו עץ מלא למשל, בדים קשיחים וחזקים, עור אמיתי או עור תעשייתי משובח וכד' ולכן לא יתכן שספה איכותית תהיה כל כך זולה. כדאי לקנות ברשתות ידועות אשר נותנות תעודת אחריות על ספות פינתיות איכותיות ובכך להבטיח את קנייתכם.

מה יש בחדר שינה איכותי?

חדרי שינה מעץ צריכים להכיל את כל הפריטים הנחוצים לכם לשהייה נעימה ונוחה בחדר השינה. לב ליבו של חדר השינה הוא כמובן המיטה. כדאי שהמיטה תהיה גדולה ככל שאפשר להכניס בחדר, לנוחות מרבית. המיטה גם צריכה להיות חזקה ויציבה, וכמובן נוחה. המיטה צריכה להיות מצוידת גם במזרון נוח, רצוי אורטופדי. ישנו מגוון רחב של מיטות סגנונות עיצוב שונים. בנוסף למיטה, חשוב שיהיו בחדר השינה רהיטים נוספים פרקטיים, כמו למשל שידות. השידות משמשות לאחסון של פריטים קטנים שנחוצים בשימוש יומיומי. אפשר גם להציב בחדר שידת טואלט, המשמשת הן כשטח אחסון והן כפינת איפור נוחה. אם אין בבית חדר ארונות נפרד, חשוב שחדר השינה יכיל גם ארון בגדים בעיצוב תואם.

© כל הזכויות שמורות ארנה מעצבים – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות ורהיטים מעוצבים נוספים

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה