ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי מגזין ריהוט הבית איך לבחור סלון מותאם אישית?

איך לבחור סלון מותאם אישית?

ארנה מעצבים מגזין ריהוט הבית, ספות מעוצבות 11.05.14

איך לבחור סלון מותאם אישית? מידע שיעזור לכם להחליט

החלטתם להזמין סלון חדש לבית, לחדש את המראה של הבית, לשנות את האווירה, אבל אתם רוצים משהו אחר, משהו שאתם לא מוצאים באף חנות, גם לא בגדולות שביניהן. אתם למעשה מחפשים סלון מותאם אישית שיעוצב במיוחד עבורכם, על פי ההעדפות שלכם, על פי הדמיון שלכם. ובכן, בשלב ראשון עליכם לשבת ולהחליט מה הם הקווים המנחים של העיצוב בו אתם מעוניינים. את השלב הראשון הזה אתם בהחלט יכולים לעשות בעצמכם, אך מרגע שיש בידיכם מספר מחשבות לגבי הצבע, הגודל, הצורה וכדומה, אתם רוצים לערב איש מקצוע שעוסק בתחום של עיצוב ובניית סלונים לבית. הסיבה לכך היא, שהידע שלכם בתחום הוא מאוד מוגבל, אתם לא נחשפים לעיצובים, טכניקות וסגנונות שונים ומגוונים, ולכן רמת היצירתיות שתוכלו לייצר תהיה מוגבלת ולא מקצועית. בנוסף, ישנם מספר כללי עיצוב חשובים שצריך לשים לב אליהם בכל עיצוב, ובפרט בתחום של עיצוב סלון על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

להיחשף לכמה שיותר סגנונות ועיצובים

בעזרת איש מקצוע העוסק בתחום של עיצוב סלון מותאם אישית, תוכלו להתבונן במגוון רחב של סגנונות ועיצובים, למצוא שילובים מעניינים, ולבחון אפשרויות שכלל לא ידעתם על קיומן, צבעים שלא ידעתם שקיימים בעולם הסלונים, הדפסים מתוחכמים שאתם יכולים לעשות, שילוב של אלמנטים עיצוביים, סוגי בדים, עץ, מתכת, זכוכית ועוד מגוון רחב של תחומים ונושאים שאיש מקצוע יוכל לנווט אתכם בתוכם. יחד עם איש המקצוע תצטרכו לבנות את תכנית העיצוב של הסלון לרבות צבעים, גודל, מבנה, רכיבי הסלון, פונקציונליות של המושבים, אלמנטים עיצוביים שישולבו ברקע וכדומה.

לקבל תמונה מלאה לפני שמקבלים החלטה

לבסוף, אתם רוצים לראות את הסלון שעיצבתם על גבי מסך המחשב, לפני שאתם מבצעים את ההזמנה. כיום ישנן תוכנות שמעצבים מובילים עושים בהן שימוש על מנת להמחיש ללקוח את התוצאה הסופית של המוצר שהוא מזמין, והתוכנות מתאימות גם לתחום של עיצוב סלון מותאם אישית. בעזרת התוכנה תוכלו לעשות תיקונים אחרונים, שינויים ותוספות שאתם רוצים להכניס, לאשר את הכל ולשלוח את הסלון לייצור במיוחד עבורכם. צרו קשר עם ארנה מעצבים ותוכלו להתחיל את תהליך העיצוב שלכם כבר היום.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה