ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי מגזין ריהוט הבית במה שונים סלונים מעור מסלונים דמויי עור

במה שונים סלונים מעור מסלונים דמויי עור

ארנה מעצבים מגזין ריהוט הבית, סלון פינתי, סלונים 12.05.14

ספות מעוצבות

במה שונים סלונים מעור מסלונים דמויי עור? תתפלאו הבדל גדול

מן הסתם, בחיפושים האינטנסיביים שלכם אחרי סלונים מעור, פגשתם לא מעט אפשרויות המציעות לכם סלונים דמויי עור, וכשהבטתם בהם פשוט לא הצלחתם למצוא את ההבדלים בינם ובין סלונים עשויים עור אמיתי. כששמעתם את המחיר התפתיתם עוד יותר לעשות עסקה ולגמור עם זה, אבל משהו אמר לכם שאולי כדאי לחשוב על זה עוד טיפה, ואתם צודקים במאה אחוז. עם הטכנולוגיה הקיימת היום בעולם הריהוט, בהחלט אפשר לייצר סלונים דמויי עור הנראים כמעט זהים לחלוטין לסלונים עשויים עור אמיתי, ויחד עם זאת, פרט לכך שהם נראים דומים מאוד, הם יכולים להיות שונים לחלוטין בכל יתר הפרמטרים.

מצא את ההבדלים

סלון איכותי נמדד על פי שורה של פרמטרים ביניהם, חומרי הגלם מהם הוא עשוי, החיבור בין הרכיבים השונים, התפירה, ספוג הישיבה, העיצוב, אפשרויות הצבעים וכדומה. במרבית המקרים, השימוש בחומרים דמויי עור מיועדים להוריד את מחיר הסלון לרמות מחיר עממיות שכל אחד יכול להרשות לעצמו. העניין הוא שעובדה זאת יכולה להעיד על כך שהורדת המחיר מתבצעת בדרכים נוספות כמו שימוש בספוג לא איכותי, תפירה לא איכותית, הדבקה וחיבור לא איכותיים, גימור לא איכותי וכדומה, כל אלה במטרה להציע מוצר זול. האם זה לגיטימי? האם זה טוב? בוודאי שכן, ועבור אנשים רבים זאת יכולה להיות בחירה נהדרת שעושה טרייד אוף סביר בין איכות ומחיר.

חוויית ישיבה שונה לחלוטין

יחד עם זאת, אם אתם מחפשים סלון איכותי, סלונים מעור מעניקים לכם חוויית ישיבה שונה לחלוטין מאשר סלונים דמויי עור. העור עצמו הרבה יותר נעים למגע, והרבה פחות רגיש לטמפרטורת החדר, לעומת חומרים דמויי עור. קל הרבה יותר לנקות אותו, הוא עמיד הרבה יותר מכל חומר דמוי עור אחר, הוא אטום יותר ומונע מריחות רעים לחדור לספוג ועוד שורה ארוכה של יתרונות שהוא מעניק. הוא עולה יותר? בהחלט כן, לעיתים בפערים של מאה אחוז ויותר לעומת סלון דמוי עור, אבל ברכישה כל כך משמעותית לטווח כל כך ארוך, אתם בהחלט רוצים למצוא סלון איכותי שישרת אתכם שנים רבות קדימה, ואת הסלון הזה בדיוק תוכלו למצוא כבר עכשיו בארנה מעצבים, שם תוכלו למצוא עצה, דעה, והכי חשוב סלונים מנצחים מעור.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה