ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי מערכות ישיבה טיפים לבחירת מערכת ישיבה פינתית

טיפים לבחירת מערכת ישיבה פינתית

ארנה מעצבים מערכות ישיבה, סלון פינתי, ספות פינתיות 01.10.13

מערכת ישיבה פינתית

בעקבות עליית מחירי הנדל"ן ומצוקת הדיור שנוצרה ברחבי הארץ התרחשו תמורות מפתיעות גם בעולם עיצוב הבית. זאת מכיוון שהבנייה החדשה כיום מתמקדת ביצירת חללים קטנים מבעבר . עובדה זו יצרה פתרון עיצובי יצירתי שהפך לטרנד לוהט במיוחד – מערכת הישיבה הפינתית.

יתרונותיו של סלון פינתי

מערכת ישיבה זו המורכבת כיחידה אחת בצורת אות ר', או כשתי יחידות שניתן לחברן לצורת האות ר', תוכננה על מנת לספק את הפתרון האידאלי למשפחות הרוצות ליהנות מכל העולמות וזאת כמובן מבלי להתפשר על איכות. מחד היא מעניקה לבית מראה עיצובי ומיוחד וזאת מכיוון שהיא נבנית ומעוצבת בהתאם לגודל חלל המגורים שלכם ומיקומן בו. ניתן אף לרכוש מערכת ישיבה מודולריות ולשנות את החלקים על פי רצונכם. מאידך ספות פינתיות תופסות שטח יחסית קטן מהסלון הביתי, דבר המקנה אשליית גודל ותחושת מרווח, ניצול מקסימלי של שטח הבית ושפע של אפשרויות לאירוח או מפגש.

איך לבחור מערכת ישיבה פינתית?

לרוב קניית סלון פינתי נעשית לטווח הארוך ועל כן יש מספר דברים שיש לבדוק כמו למשל מהם החומרים מהם נבנית מערכת הישיבה? חשוב מאוד שהיא תיוצר מחומרים כמו עץ אורן או בוק כדי לשמר את ההנאה ממערכת הישיבה גם בחלוף השנים. עניין נוסף שחשוב לבדוק הוא נוחות – האם מערכת הישיבה שנבחרה היא לא רק יפה אלא גם נוחה? הרי בסופו של דבר מי שאמור להשתמש בה על בסיס יומיומי אלו אתם ומשפחתכם ולכן היא צריכה להיות נוחה עבורכם. התרווחו בה, חושו את הכריות המעטרות אותה, העבירו יד על הריפוד, האם הוא נעים ועמיד? אם הרביצה במערכת הישיבה גרמה לכם להרגיש בה "בבית" אז כנראה שהיא מיועדת עבורכם וכדאי לכם לבחור בה.

בטרם תיגשו אל מלאכת בחירת הצבעים והעיצובים של מערכת הישיבה הפינתית בה אתם חושקים, עליכם לדעת במדויק מהו הגודל החלל אותו אתם מקצים למערכת הישיבה הפינתית. מערכת גדולה מדי עלולה לגרום לסלון להיראות קטן וצפוף, וקטנה מדי לא תממש את מלוא הפוטנציאל של הסלון. זכרו – תכנון וחשיבה טרם הקנייה יספקו לכם שקט נפשי והנאה מרובה למשך שנים.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה