ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי מגזין ריהוט הבית מטבחים מודרניים - העתיד בריהוט כבר כאן

מטבחים מודרניים – העתיד בריהוט כבר כאן

ארנה מעצבים מגזין ריהוט הבית, רהיטי איכות, ריהוט לבית 20.11.13

ייצור מטבחים בהתאמה אישית

מטבחים מודרניים

ריהוט המטבח הוא חלק חשוב מאוד בריהוט לבית ומהווה את אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר על רהיטים. מטבחים מודרניים מציעים לנו שילוב של עיצוב נקי ומושך עין ושימושיות גבוהה, והופכים את המרחב החשוב ללב ליבו של כל בית. מטבחים מודרניים עשויים מחומרים איכותיים במיוחד. המרכיב החשוב ביותר בהם הוא התכנון, שהרי לא בכדי נאמר סוף מעשה במחשבה תחילה – תכנון מושכל ומושקע יבטיח מרחב קולינארי המשתלב היטב עם שאר מרחבי הבית, זרימה נכון ובעיקר הנאה גדולה מכל רגע ורגע שנמצאים במטבח.

ייצור מטבחים בטכנולוגיה מתקדמת

מאפיין מרכזי של מטבחים מודרניים (כפי שאפשר לראות כאן) הוא השימוש הנרחב שהם עושים בטכנולוגיה מתקדמת. דוגמה אחת למוצר המסייע לנו הן להכין אוכל במהירות ובבטחה והן לחסוך באנרגיה יקרה היא כיריים אינדוקציה (שהן לא רק שימושיות להפליא אלא גם מרהיבות ביופיין). דוגמה נוספת היא מקררים מהדור החדש, כלומר כאלה בעלי 3-4 דלתות כשהמקפיא נמצא בחלק התחתון – תכנון שהופך את השימוש במקרר לנוח הרבה יותר. מדיח כלים מתקדם שממתין בתוך ארון מעוצב ואינו תופס מקום יקר על משטח העבודה הוא מרכיב נוסף של מטבחים מודרניים, וברבים בהם גם המיקרוגל זוכה למקום של כבוד בתוך ארון ולא על מדף סתמי באמצע המטבח, דבר שבדרך כלל מכער אותו ובעיקר גורם לראשים של בני הבית להיחבט בו מעת לעת.

הטכנולוגיות החדשניות באות לעזרתנו במטבחים מודרניים גם בפרטים קטנים, דוגמת פתרונות אחסון נשלפים בקלות או מסתובבים כך שניתן להגיע לכל פריט בקלות ובמהירות.

עיצוב מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים נתפשים לעיתים כיפים ובוהקים אבל קרים. חשוב לדעת שהעיצוב לא חייב להיות כזה!

אמנם הצבעים הדומיננטיים במטבחים מודרניים הם שחור, לבן, אפור וכסף, ואמנם רוב המרכיבים משדרים בעיקר יוקרה נוצצת ולאו דווקא חום ואינטימיות, אבל לפעמים די באזור אחד שזוכה לגוון שונה כדי לצבוע את כל המטבח בחמימות נעימה. אפשר, למשל, ליצור מטבח שחור לבן אבל עם מקרר אדום כדי להוסיף לו עניין, או לבחור לאחד הקירות או לחלק ממנו חיפוי צבעוני או בעל דוגמאות יוצאות דופן ונועזות.

באופן כללי, מטבח מודרני מתאפיין בקווים נקיים וישרים, ובשימוש בחומרים דוגמת נירוסטה, זכוכית ואלומיניום. משטח העבודה במטבח שכזה מיוצר ברוב המקרים מחומרים כמו קוורץ או קוריאן (חומר אקרילי בעל עמידות יוצאת דופן, אטימות גבוהה במיוחד והמעניק למשטח העבודה מראה בוהק ונקי מאוד).

במטבחים מודרניים גדולים יחסית נהוג בשנים האחרונות למקם במרכז החלל אי, שהופך את המטבח למעניין יותר ויוצר אפשרויות אירוח ואכילה מגוונות נוסף על פינות האוכל המסורתיות, אם כי כדאי לדעת שבניגוד לסברה רווחת, גם כשהשטח המוקצה למטבח אינו גדול, עדיין ניתן להפוך אותו עם קצת מחשבה למודרני להפליא.

מרכיב חשוב נוסף בעיצוב מטבח מודרני הוא תאורה. בתחום זה יש לשים לב לשני מרכיבים – האחד, גופי תאורה יפים אך לא כאלה שמתבלטים יתר על המידה אלא מתמזגים היטב לתוך המטבח, והשני, שהם יכוונו אלומות אור מחמיאות במיוחד אל האזורים שברצוננו להבליט (וכמובן אל משטח העבודה).

פינות ישיבה

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה