ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
מטבח אנגלי

מטבח אנגלי סגנון של פעם עם טעם של היום! אמרתם מטבח אנגלי? אמרתם מטבח מעץ מלא, עם הקפדה עד הפרטים הקטנים ביותר. כל חלק במטבח כזה מעוצב עד הגימור האחרון, כל קרניז, כל מסגרת מתוכננת כאילו הייתה יצירה של ממש.…

מטבח אנגלי
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

נשמח לדירוג

מטבח אנגלי

סגנון של פעם עם טעם של היום!

אמרתם מטבח אנגלי? אמרתם מטבח מעץ מלא, עם הקפדה עד הפרטים הקטנים ביותר. כל חלק במטבח כזה מעוצב עד הגימור האחרון, כל קרניז, כל מסגרת מתוכננת כאילו הייתה יצירה של ממש. אי אפשר להיכנס למטבח אנגלי ולהישאר שווי נפש. מטבח אנגלי מתוכנן היטב ונראה כי מיטב המעצבים עומדים מאחוריו.

למטבח אנגלי אפיונים מיוחדים:

יש מטבחים אנגליים הנושאים אופי מודרני, וקיימים בהם אלמנטים של צבע בהיר עם קוים נקיים, העץ לא תמיד מלא ויש והוא נעשה גם מסנדוויץ'. אך המטבחים המסוגננים יותר נושאים אופי עתיק ומתמקדים בסגנון הקלאסי האנגלי. מטבח כזה שומר על עיצוב קדום, עשוי מעץ מלא וגילופים מיוחדים חרוטים בו. אפילו רגלי השולחן מעוצבים באופן אומנותי ומושקע בהם עבודת גילוף. השרטוטים המיוחדים בעץ, משווים לו מראה של פעם.

הצבע השולט במטבח האנגלי הוא חום כהה, והוא מושפע מתאורה רומנטית מתאימה. תנאים אלו משרים אוירה קסומה של הממלכה הבריטית המתפשטת באטמוספירה. לא חייבים להתמקד בצבע אחד, ישנם גווני חום שונים התואמים לעיצוב. המעצבים של ארנה מעצבים מחליטים יחד עם הלקוח מה יהיה הצבע השולט בכיפה על פי הטעם והגוון הרצוי.

מטבח אנגלי הכול אפשרי

היות והמטבח האנגלי מלא ועשיר בפרטי עיצוב, כמעט כל חלל בבית יתאים להפוך למטבח כזה. גם חללים קטנים שאינם מרווחים במיוחד, או פינות שהגישה אליהם קשה יותר, יוכלו לשמש כמטבח אנגלי טיפוסי בעל מראה לא שגרתי.

בכל מטבח אנגלי מושקע המון יצירתיות, וטובי המעצבים עמלים ליצור לו את המראה הקלאסי. אפשר לפגוש שני מטבחים שונים ששניהם מעוצבים בצורה שונה, אך עדיין עונים על ההגדרה של "מטבח אנגלי" מסורתי בהחלט.

בכל זאת ישנם קווי יסוד העוברים כחוט השני במטבח כזה:

הוא תמיד ישדר חמימות ומשפחתיות, יהיה עשוי מעץ מלא בדרך כלל, על הדלתות יופיעו חריטות מסוגננות, ואפילו על הידיות של הארונות ישרטטו איור דומה.

כדי ליהנות ממטבח אנגלי אמתי, צריך שמישהו מבין יעמוד מאחוריו. בארנה מעצבים מיטב המקצוענים היודעים בדיוק איך מטבח כזה צריך להראות.

צרו עכשיו קשר עם ארנה מעצבים, ותיהנו ממטבח מרשים עם אופי ייחודי קדום!

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

03-5229578

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה