ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם אפריקה

ספריות מעוצבות דגם אפריקה

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

מחפשים ספריה מעוצבת שתכניס את הג'ונגל אל ביתכם? ספריה שמספרת סיפור של טבע פראי, של גווני החום והזהוב של אפריקה? בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות דגם אפריקה בשלל מידות, גוונים וקונפיגורציות מדפים. תוכלו להתאים את הספריה לחדר הילדים, לחדר השינה, לחדר הסלון או פינת האוכל, וכן תוכלו לבחור דגם מוכן ישירות מן המדף, או להיעזר בדגם הבסיס כדי לעצב לעצמכם את הספריה המעוצבת שלכם בהתאמה אישית.

צוות אנשי מקצוע שמלווה אתכם מא' ועד ת'

לרשותכם עומד צוות אנשי מקצוע ומעצבי הבית של ארנה רהיטים בהתאמה אישית, ובהם תוכלו להיעזר כדי לקחת את קווי העיצוב הבסיסיים של ספריות מעוצבות דגם אפריקה ולעצב לעצמכם את הספריה האולטימטיבית מבחינתכם. במסגרת תהליך זה, אנו נקפיד על כך שאתם מביאים את עצמכם אל תוך הסיפור, שאתם מביאים לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם מחד, ושהעיצוב שלכם עולה בקנה אחד עם כללי העיצוב המקצועיים מאידך.

עובדים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

על מנת להבטיח את חוויית השימוש והעיצוב הטובה ביותר עבורכם, אנו מקפידים על עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם הריהוט לבית, החל משלב התכנון על מנת להבטיח מקסימום נוחות בשימוש, דרך שלב העיצוב על מנת להבטיח קווי עיצוב מקצועיים שיוצרים אווירה, וכלה בשלב הייצור והגימור על מנת להבטיח רמת איכות גבוהה ועמידות גבוהה לאורך זמן. פעילותנו מנוהלת על פי מתודולוגיות ומדיניות שהותוו לאורך שנים של רכישת ניסיון בתחום, ומביאות לכם את הטופ בעולם הרהיטים.

ייעוץ מקצועי לכל לקוח ולקוח

פרט לדגמי ספריות מעוצבות דגם אפריקה אנו מקפידים על תחלופה גבוהה של דגמים על מנת לספק מענה לכמה שיותר סגנונות והעדפות אישיות. אנו נסייע לכם בהתאמת הדגם האולטימטיבי לעיצוב הנוכחי של הבית, ולשם כך תוכלו להביא איתכם תמונות של חדרי הבית השונים, נייעץ בענייני עיצוב של תאורה, פרופורציות, קווי עיצוב, חומרי גלם וכל אלמנט אחר שיכול להשפיע על החוויה הכוללת שלכם מהספריה המעוצבת שתבחרו.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה