ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם ברניז

ספריות מעוצבות דגם ברניז

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

אם אתם מחפשים ספריה חדשה לבית, ואתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים ספריה מעוצבת, ספריה עם אופי שיכולה לתרום לעיצוב והאווירה הכוללים בבית, בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ספריות ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם ברניז. את הדגם תוכלו להזמין במגוון גוונים, שילובי צבעים, מרקמים, חומרי גלם, קונפיגורציות וגדלי תאים. באפשרותכם לבחור דגם מוכן ישירות מן המדף, או לעצב לעצמכם את הספריה המתאימה לכם בהתאמה אישית.

שלל אפשרויות עם הנחיה מקצועית צמודה

לרשותכם צוות אנשי מקצוע ומעצבי הבית של ארנה רהיטים, צוות שיסייע לכם להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם מצד אחד, ויקפיד על עבודה על פי כללי העיצוב המקצועיים מצד שני. תוכלו לדון על חומרי גלם אפשריים, מרקמים אפשריים לחיפוי הספריה, שילובי עץ מלא, עץ מעובד או מסגרות מתכתיות, שילובי מדפי זכוכית, שינוי ומשחק בגודל התאים, שילוב של גופי תאורה ועוד מגוון רחב של אפשרויות אותן תוכלו לבחון בצורה מקצועית ולקבל החלטה ממקום של ידע והבנה.

ייצור כל הדגמים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

כל דגם שתבחרו בסופו של דבר, בין שתבחרו דגם מוכן מסדרת ספריות מעוצבות דגם ברניז, ובין שתבחרו לעצב את הספריה שלכם על בסיס דגם הבסיס, ייוצר על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם הריהוט לבית. חברת ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה וותיקה ומקצועית, המקפידה על שיטות מתקדמות בתכנון, עיצוב וייצור הרהיטים. הספריות המעוצבות שלנו הן ספריות איכותיות המגיעות עם אחריות מלאה, ומציגות רמת עמידות גבוהה לאורך שנים.

הגיעו אלינו ובחרו את הדגם המתאים לכם ביותר

אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה של החברה, לפגוש את הצוות המקצועי שלנו, לבחון מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות בגודל מלא, וכן לשבת עם מעצבי הבית של ארנה, לעבור על קטלוגים, לדון באפשרויות ההתאמה האישית העומדות בפניכם, ולקבל מושג לגבי כלל האפשרויות העומדות בפניכם והאופן בו תוכלו להתאים לעצמכם את דגם הבסיס או כל דגם אחר מהסדרות האחרות המוצעות על ידי ארנה רהיטים בהתאמה אישית.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה