ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם הוגו

ספריות מעוצבות דגם הוגו

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

אם אתם מחפשים ספרייה מעוצבת לבית, ורוצים להבטיח שהספריה מתאימה בדיוק לעיצוב הכולל בבית, ותורמת לאווירה שאותה אתם רוצים ליצור, חשוב שתעברו את כל תהליך בסיוע וליווי של איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב הבית. בארנה רהיטים בהתאמה אישית, אנו מציעים מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות, ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם הוגו בעל מאפיינים ייחודיים של חומרי גלם, קווי עיצוב, גודל תאים, פרופורציות וכדומה. תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ישירות מן המדף או לעצב לעצמכם את הדגם המועדף עליכם בהתאמה אישית.

שלל דגמים בכל סגנונות העיצוב

ספריות מעוצבות דגם הוגו ניתנות לשילוב בכל סגנונות העיצוב לרבות בתים המעוצבים על פי סגנון העיצוב הכפרי, המודרני, וינטאג', קלאסי, יוקרתי או אחר. יחד עם זאת, ייתכן שיהיה עליכם לבצע התאמות מסויימות על מנת ליצור התאמה מלאה בין הדגם המועדף עליכם ובין העיצוב הכולל של הבית. לצורך כך, אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי שילווה אתכם בתהליך, יסייע לכם להביא לידי ביטוי את טעמכם האישי והעדפותיכם האישיות, ובמקביל ידאג לכך שכל פעולה שתבוצע תעלה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים.

תהליכים מקצועיים של תכנון, עיצוב וייצור

הן דגמי ספריות מעוצבות דגם הוגו והן דגמי ספריות נוספים המוצעים על ידינו, מבוססים על מתודולוגיות ושיטות עבודה מתקדמות שאותן פיתחנו לאורך שנים של פעילות בעולם הריהוט הישראלי. בכלל זה, אנו מקפידים על ביצוע תהליכים מלאים של תכנון לנוחות, שימושיות ומגוון מידות ופרופורציות, עיצוב מוקפד בסגנונות עיצוב מגוונים וייצור מקצועי הכולל תהליך מקצועי של בחירת חומרי גלם, ושימוש באמצעי ייצור מתקדמים ועכשוויים.

בואו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר

אם אתם מחפשים ספריה מעוצבת שאותה תוכלו לשלב בחדר הילדים, חדר השינה, חדר הסלון או פינת האוכל, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהגיע אל אולם התצוגה שלנו, לבחון את כל הדגמים המוצגים וכן שורה של קטלוגים עליהם תוכלו לעבור בשיתוף הצוות המקצועי, ולגבש לעצמכם החלטה על הספריה המועדפת עליכם, ולעשות את זה ממקום של ידע והבנה.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה