ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם הוואנה

ספריות מעוצבות דגם הוואנה

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

בחירת ספריה לבית היא לא משימה של מה בכך, וישנה חשיבות רבה לכך שהספריה לא רק תיראה אסתטית בפני עצמה, אלא תתאים גם לעיצוב המקיף אותה, לעיצוב הכולל של הבית ולאווירה שאתם רוצים ליצור בביתכם. אם אתם מחפשים ספריה לבית, לחדר הילדים, לחדר השינה, לחדר הסלון או פינת האוכל, בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות, ובכלל זה גם ספריות מעוצבות דגם הוואנה המגיעות בשלל גוונים, מרקמים, תצורות ומידות.

מגוון דגמים מן המדף או בהתאמה אישית

בסדרת ספריות מעוצבות דגם הוואנה תוכלו לבחור את כל אחד מן הדגמים הנכללים בסדרה לרכישה ישירות מן המדף ועל פי עיצוב של צוות מעצבי הבית של ארנה. לחילופין, תוכלו לבחור באפשרות של עיצוב ספריה בהתאמה אישית תוך שימוש במאפייני העיצוב הבסיסיים של הסדרה. אנו נעמיד לרשותכם צוות של אנשי מקצוע ומעצבים שישבו איתכם, ינחו אתכם ויאפשרו לכם להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם מצד אחד, ואת עקרונות העיצוב המקצועיים מצד שני.

עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם הריהוט לבית

ברכישת כל אחד מן הדגמים בסדרת ספריות מעוצבות דגם הוואנה תוכלו ליהנות ממוצר שעבר תהליכים קפדניים ויסודיים של תכנון, עיצוב וייצור. כל דגם המיוצר על ידינו, ובהיבט זה אנו מייצרים עוד שורה של פריטי ריהוט לבית, עובר תהליך של תכנון קפדני להבטחת מקסימום נוחות ושימושיות, תהליך עיצוב במגוון סגנונות עיצוב בהתאם לדגם, לרבות סגנון עיצוב כפרי, מודרני, קלאסי, יוקרתי, וינטאג' ועוד. לבסוף, עובר הפריט תהליך ייצור עכשווי ומודרני באמצעות האמצעים המודרניים ביותר ועל סמך הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

הגיעו אל אולם התצוגה שלנו

אם אתם מחפשים ספריה מעוצבת לבית, אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית, לשבת עם צוות המעצבים שלנו ולבחון מה הוא הדגם המתאים לכם ביותר, והאם תרצו לבצע בו התאמות אישיות. אפשר להגיע עם תמונות של חדרי הבית, על מנת שניתן יהיה להבטיח התאמה מלאה של הספריה לעיצוב הכולל.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה