ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם ליאנה

ספריות מעוצבות דגם ליאנה

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

בבחירת ספריה חדשה לבית, עליכם לקחת בחשבון שורה של שיקולים פונקציונליים ועיצוביים. הספריה צריכה להתאים לשטח העומד לרשותה, היא צריכה לספק לכם מרחב מספיק לכל הספרים, החפצים או הפריטים שאתם רוצים להציג בה, והיא צריכה להיות מעוצבת בהתאמה לעיצוב הכללי של הבית או לפחות הסביבה המיידית שבה היא ממוקמת. בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות, ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם ליאנה, ולקבל את כל הסיוע הנדרש לכם כדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

הזמנת דגם מן המדף או עיצוב בהתאמה אישית

באפשרותכם להזמין כל אחד מדגמי סדרת ספריות מעוצבות דגם ליאנה ישירות מן המדף, דגמים שעוצבו ותוכננו על ידי אנשי המקצוע וצוות מעצבי הבית של ארנה רהיטים, וכן באפשרותכם לבחור בערוץ של עיצוב ספריה מעוצבת בהתאמה אישית על פי העדפותיכם האישיות. על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר מבחינתכם, אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי שיסייע לכם להביא לידי ביטוי את ההעדפות שלכם מחד, ואת עקרונות העיצוב המקצועיים מאידך.

עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

כמו כן, אנו מתחייבים לרמת איכות יוצאת דופן של כל פריט ופריט, לרבות דגמי ספריות מעוצבות דגם ליאנה. אנו מקדישים משאבים רבים בשלבי התכנון, העיצוב והייצור, ופועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר אותם אנו מיישמים במסגרת מתודולוגיות עבודה שפיתחנו במרוצת השנים. בתהליך ההתאמה האישית אנו נסייע לכם בבחינת כל האפשרויות העומדות בפניכם לרבות שילובי חומרי גלם, גוונים, מרקמים, גימור, תצורות, פרופורציות, קונפיגורציית תאים, שילוב תאורה ועוד.

ייעוץ וליווי מקצועי

אם אתם מחפשים ספריה מעוצבת לבית, לחדר הילדים, לחדר השינה, לחדר הסלון או לפינת האוכל, אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית, לבחון שורה של דגמים בגודל מלא, וכן לעבור על קטלוגים צבעוניים בליווי אנשי המקצוע שלנו, עד שנוכל להתאים עבורכם את הפתרון המתאים לכם ביותר. אל הפגישה ניתן להגיע עם תמונות של הבית, כך שנוכל לסייע לכם ליצור התאמה מלאה לעיצוב הפנים בביתכם.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה