ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם מליבו

ספריות מעוצבות דגם מליבו

ארנה מעצבים ספות מעוצבות, ספריות, ריהוט לבית 06.06.16

ספריות מעוצבות מליבו

אם אתם מחפשים ספריה מעוצבת לבית, ואתם רוצים להבטיח שאתם עושים בחירה נכונה מתוך שורה ארוכה של אפשרויות, בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות, ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם מליבו, ולהתאים את הספריה המועדפת עליכם לסגנון העיצוב בביתכם. למעשה, תוכלו לבחור כל אחד מן הדגמים המוצעים על ידינו בדיוק כפי שהם מוצגים ישירות מן המדף, וכן תוכלו לעצב את הספריה שלכם על פי טעמכם בהתאמה אישית מלאה.

הספריה שלכם כפי שתמיד רציתם אותה

הן עבור ספריות מעוצבות דגם מליבו והן עבור יתר דגמי הספריות המעוצבות שלנו, אנו מציעים שירות התאמה אישית בו אתם יכולים לשנות רק את הצבע, או שאתם יכולים לערוך שורה של שינויים בגוונים, במרקמים, בחומרי הגלם, בקונפיגורציית התאים ובעוד שורה של אלמנטים עיצוביים אותם ניתן לשלב בספריה. כדי להבטיח שתהליך העיצוב שתעברו יניב את התוצאה הטובה ביותר עבורכם, אנו מעמידים לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שיספקו לכם את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל החלטות ממקום של ידע.

מובילים תהליך עיצוב מקצועי ונכון עבורכם

במסגרת זו אנו נוביל את תהליך העיצוב בצורה כזאת שתאפשר לכם להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלכם מחד, ואת עקרונות העיצוב המקצועיים מאידך. אנו נחשוף בפניכם שורה של אפשרויות מהן תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר, ונספק לכם את כל המידע לגבי היתרונות והחסרונות של כל אפשרות. כמו כן, אנו נבצע עבורכם את תהליך העיצוב והייצור על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום של ריהוט לבית, ונעניק לכם אחריות מלאה על הספריה שתבחרו.

בואו להתרשם מכל מגוון הדגמים המוצעים על ידינו

באולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, לרבות מסדרת ספריות מעוצבות דגם מליבו, לבחון דגמים בגודל טבעי וכן לבחון עוד שורה ארוכה של אפשרויות באמצעות קטלוגים גדולים וצבעוניים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, להגיע לפגישת ייעוץ ראשוני באולם התצוגה שלנו, ולגבש יחד את הספריה המעוצבת המתאימה לכם ביותר.

לצפייה בתמונות של סלונים פינתיים לחצו

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה