ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם מרדונה

ספריות מעוצבות דגם מרדונה

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

אחרי שנים שאתם מתמודדים עם ספריה מתפרקת, או אם היעדר ספריה בכלל, כעת אתם מעוניינים להכניס ספריה חדשה לחדר הילדים או חדר הסלון ואתם רוצים להבטיח שאתם עושים בחירה שמתאימה לעיצוב הכולל של הבית, או לפחות לעיצוב של הסביבה המיידית בה אמורה הספרייה להיות מוצבת. כדי שתוכלו להשיג את המטרה, עליכם להיחשף לכמה שיותר אפשרויות ולקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש בבחירת האפשרות המתאימה לכם ביותר, וזה בדיוק מה שאנו בארנה רהיטים בהתאמה אישית מציעים לכם סביב סדרת ספריות מעוצבות דגם מרדונה.

לבחירתכם, דגם מן המדף או בהתאמה אישית

במסגרת ההזמנה, תוכלו לבחור בכל אחד מן הדגמים בסדרת ספריות מעוצבות דגם מרדונה, ולהזמין אותו ישירות מן מהדף. המדובר על דגמים שעוצבו על ידי צוות מעצבי הבית של ארנה רהיטים ועל פי כללי העיצוב המקצועיים עליהם אנו מקפידים. לחילופין, תוכלו לבחור באפשרות של עיצוב ספריה בהתאמה אישית על בסיס מאפייני העיצוב של דגם הבסיס. במקרה כזה, תוכלו לקבל מאיתנו את כל הסיוע והתמיכה המקצועיים הנדרשים לכם כדי להבטיח שאתם עושים את זה נכון ומקצועי.

עצבו את הספריה שלכם

תוכלו לבחור את הגוון המתאים לכם, או את שילובי הגוונים המתאימים. תוכלו לשנות מרקם, להוסיף עיטורים ואפילו לשנות את חומרי הגלם. כמו כן, תוכלו לבחור קונפיגורציה שונה של התאים בספריה, לבחור בתאים גדולים ורחבים יותר, או בתאים קטנים יותר, וכן להוסיף גופי תאורה או כל שינוי אחר שתרצו לשלב בספריה. אנו מציעים לכם את כל האפשרויות להן אתם זקוקים כדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר עבור עצמכם.

שירות מקצועי לכל לקוח

חברת ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה מקצועית ומנוסה, המקפידה על עבודה איכותית ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום של ריהוט לבית. אנו מיישמים מתודולוגיות סדורות של תכנון, עיצוב, ייצור ושירות ללקוח, מספקים אחריות מלאה על כל אחד מן המפריטים המוצעים על ידינו, ומספקים לכם את כל המידע לו אתם זקוקים כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות וממקום של ידע והבנה.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה