ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם נינו

ספריות מעוצבות דגם נינו

ארנה מעצבים ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות

אחרי שנים של שימוש בספרייה רעועה בחדר הילדים, החלטתם שאתם רוצים לחדש לספריה חדשה, והפעם להבטיח שאתם קונים ספריה איכותית, עמידה לאורך שנים וגם מעוצבת בהתאמה לעיצוב הכולל של הבית, או לפחות לעיצוב בחדר הילדים? בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ספריות מעוצבות, ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם נינו המגיע עם קווי עיצוב אופייניים ומובהקים, אותם תוכלו לשנות על פי טעמכם.

פורשים בפניכם מגוון רחב של אפשרויות

ארנה רהיטים מציעה לכם את האפשרות להזמין כל אחד מהדגמים בסדרת ספריות מעוצבות דגם נינו היישר מן המדף, או לחילופין לבצע עיצוב מחדש בהתאמה אישית על פי טעמכם האישי. יחד עם זאת, על מנת שלא תצטרכו לעבור את התהליך לבד, ועל מנת שהתוצאות תהיינה מקצועיות כנדרש, אנו נעמיד לרשותכם צוות יועצים מקצועיים שיסייעו לכם להבין את כלל האפשרויות העומדות בפניכם, את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות, ואת האפשרות המתאימה ביותר עבורכם בהתאם לצרכים שלכם, להעדפות האישיות שלכם ולמגבלות השטח העומדות בפניכם.

מבצעים עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מקפידים על עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל משלב התכנון, דרך שלב העיצוב וכלה בשלב הייצור והשירות ללקוח. בכלל זה אנו מקפידים על תהליך מקצועי של בחירת חומרי גלם, ייצור באמצעים טכנולוגיים מתקדמים למקסימום דיוק ואיכות, תהליכי תכנון הלוקחים בחשבון שאלות של מודולאריות, נוחות, שימושיות, חוזק מבני וכדומה, וכמובן מעניקים לכם אחריות מלאה על כל פריט שתזמינו אצלנו, אחריות שתלווה אתכם לאורך שנים.

צרו קשר עוד היום

כדי לבחון את כל הדגמים בסדרת ספריות מעוצבות דגם נינו ובסדרות אחרות שיכולות להתאים לכם, אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה של ארנה רהיטים, לבחון את כלל הדגמים בגוף ראשון ובגודל טבעי, ולקבל את כל הייעוץ הדרוש לכם לבחירת הדגם המתאים לכם ביותר. כאמור, אנו נעמיד לרשותכם צוות ייעוץ מתאים, ואם אתם רוצים להגיע לתוצאות הטובות ביותר, מומלץ להגיע עם תמונות של חדרי הבית השונים כדי שניתן יהיה ליצור התאמה מלאה לעיצוב הכולל.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה