ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

03-5229578

סגור חיפוש
ראשי מגזין ריהוט הבית שיקולים חשובים בבחירת ספות מעוצבות

שיקולים חשובים בבחירת ספות מעוצבות

ארנה מעצבים מגזין ריהוט הבית, מערכות ישיבה, סלונים, ספות, ספות מעוצבות, ריהוט לבית 29.10.13

ספות מעוצבות

לפחות חמישה מרכיבים חייבים להילקח בחשבון כאשר אתם עומדים בפני הכרעה כה משמעותית בחייכם: רכישת סלון חדש לביתכם. ספות מעוצבות הנרכשות בקלות דעת הן מתכון למחיר גבוה ולתסכול. מהם הקריטריונים המחייבים התייחסות רגע לפני רכישת מערכת הישיבה הביתית שלכם?

קניית ספות מעוצבות מחנות אמינה

מחיר מפתה עלול להיות עניין רגעי משמח ברגע התשלום, אך בכייה לדורות בהמשך. חשוב לרכוש ספות מעוצבות מעסק מוכר המכבד את עצמו ואת לקוחותיו בשירות שיש לו בית, הוי אומר מתן אחריות על המוצר וכתובת לפנייה במקרה ועולה הצורך בתיקון, בהחלפת חלק או אפילו בעצה כיצד לנקות את הבד/העור בצורה מיטבית שאינה פוגמת בספה.

עיצוב ספות אינו בא על חשבון הנוחות

מי הטוען כי האסתטיקה אינה יכולה לצעוד יד ביד עם הנוחות, טועה בתכלית. קיימות ספות מעוצבות רבות בשוק הישראלי. המגמה העיצובית כיום היא לספק מענה רחב ככל האפשר לצורכי הלקוחות. שלל האפשרויות הקיים מחבר בין נוחות ליופי על ידי בחירה נבונה בטקסטורה נעימה, בחומרי גלם איכותיים, בבנייה ובעיצוב חכמים. אל תתפשרו בפחות מכך, הרי בסופו של דבר אתם תהיו אלה שתשבו על הספות בסוף כל יום.

שימוש מושכל במרחב הקיים

כל בית והנתונים שלו. ספות מעוצבות הנרכשות בהתאם לחלל הקיים מותאמות באופן מושלם ומשפרות את חווית המגורים. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע כמעצב פנים או נציג בית העסק באשר למרחב הביתי. מומלץ להגיע מצוידים במידות המקום, כולל פירוט לגבי מיקום הדלת והחלונות של מרחב הסלון. סלון פינתי, לדוגמה, יכול לענות על מרחב צפוף, שזלונג (יחידת ספה מאורכת כחלק מהספות) יכולה להתאים באופן מושלם לנישה מסוימת בחלל וכדומה.

מטרת הספות המעוצבות

אורח החיים שלכם מכתיב את האופן בו הבית ייראה בסופו של דבר. חשוב שתשאלו את עצמכם עבור מי מיועד הסלון ומהי מטרתו. האם מדובר במרחב בו ספות מעוצבות הן אמירה עיצובית שמטרתה קישוט ואבזור דקורטיבי בלבד? או שמדובר במרחב בו רוב התכונה של הבית תתבצע בפועל? תשובות לשאלות אלה מנחות לבחירת מערכת ישיבה אולטימטיבית ביותר עבורכם.

צבע ופרקטיות

הסלון הוא חלק מכלל הבית, ועל מנת ליצור תחושה הרמונית עליו להשתלב נכון. תנו דעתכם לבחירת צבעים נכונה בהתאם לצבע הקיר ולשאר האביזרים הקיימים בבית. נכון הדבר גם לגבי העיצוב הכללי המורגש בביתכם. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את האקלים בארץ: חומרי גלם שונים נעימים לישיבה (בד), אך קשים יותר לניקוי לעומת אחרים כעור (נוח לניקוי). חשבו על כך.

ספות מעוצבות נרכשות מדי יום על ידי קהל צרכנים רחב. על מנת לבצע רכישה נבונה מומלץ להתייחס לכמה אלמנטים חשובים: אחריות מוצר, החלל המוקצה למערכת הישיבה, מטרת הספות (אירוח, שימוש קבוע, אלמנט דקורטיבי בלבד) ופרקטיות. כשנושאים אלה מקבלים התייחסות- הרכישה נחשבת מיטבית.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה